Trendy – wiosna lato 2018


Fashion Street / środa, Luty 7th, 2018

TRENDY WIOSNA LATO 2018 

Powoli zbliża się koniec zimy. Śniegu nie było w tym sezonie za dużo, więc ja myślami jestem ciągle w maju. Marzą mi się pełne słońca wycieczki, długie spacery z psami i mnóstwo pozytywnej energii, która mam nadzieję przyjdzie wraz z wiosną.

A tymczasem, chciałam Ci krótko opowiedzieć o tym, jakie trendy czekają nas w modzie, właśnie w okresie wiosenno – letnim.

Czy wiesz, że wiosną i latem, będzie królował żółty i niebieski!

Trendy wiosna lato

Projektanci donoszą, że żółty i niebieski będzie królował w sezonie wiosenno – letnim. Żółty we wszystkich swoich żywych odcieniach – ma być odważny a niebieski ma być jego dopełnieniem. Niebieski niezmiennie kojarzy się z otwartą przestrzenią, wodą, morzem i niebiem. Jest kolorem przyjaźni i harmonii. Żółty jak słońce i niebieski jak niebo 🙂 Czy może istnieć lepsze połączenie, na pozór dwóch nie pasujących do siebie kolorów? 🙂

Jeśli przykładasz dużą uwagę do ubrania, to żółty z niebieskim będzie niezłym pretekstem do tego, aby podkreślić swoją osobowość i wyrazić siebie. Na nowo podkreślić swój styl.

Ja chcę w tym sezonie zastosować podobne zasady w świecie psiej mody. I nie! nie będę ubierała swoich psów w letnie sukienki 😉 CIągle pamiętam, że psy to psy 🙂 Na początek biorę na warsztat obroże, smycze i bransoletki. Bransoletki są dla psiolubnych, bo one dopełniają całość, tworząc spójny zestaw. Dodatki i akcesoria dla zwierząt i ich opiekunów są tym, czym chcę wyróżnić Was z tłumu.  Można dobrze wyglądać z psem robiąc rundkę po osiedlu, wzbudzając ciekawość u innych psiarzy. Na wybiegu w parku gwarantuję spojrzenia z lekką nutą zazdrości. Więc jeśli szukasz właśnie nowych stylizacji, które nawet podczas zwykłego, codziennego spaceru wyróżnią Was z tłumu, to dobrze trafiłeś. Z łatwością możesz skompletować wyjątkowy zestawy dla siebie i Twojego psiaka. Możesz skorzystać z gotowych propozycji lub samodzielnie skomponować swój komplet.

Jeśli jesteś zainteresowany jakie jeszcze kolory będą obowiązywały tego lata, zaglądaj tutaj po dawkę świeżych informacji, żeby akcesoria dla Twojego psa były równie modne jak zawartość Twojej szafy.

Pozdrawiam Was serdecznie

Ania

Blue & Yellow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *